Heroes- diely

21 díl

22. května 2008 v 18:07 | Haydenka
HmF sem na*raná....Nikde nemohu sehnat popis dnešní epizody v češtině!!! noo tak vám sem dám aspoň obrázky xD

19 díl

8. května 2008 v 19:51
19x01 - 0,7 %
Linderman odhalí že jeho plán pro Nathana zahrnuje Petrovo explodování.Linderman také ukáže Nathanovi jeden z Isaacova malování, v kterém Nathanùv je prezidentem Spojených státù. Peter a Suresh unikne od Sylara,ale Peter je zabitý. Suresh vezme ho k Petrellimu domu kde je nyní Claire ktera oživí Petra. Suresh se pøipojí k spoleènosti. Sylar zabíjí Izáka a maluje obraz sebe v kterém on je President. Candicina morfia do Niki a vezme Micah Lindermana. Ted,Parkman a Benda unikne z firemníhovo zajetí a rozhodnou znièit firemní sledovací soustavu v New Yorku.

Epizoda 16

18. dubna 2008 v 15:47 | Sue00
Včera ste mali možnosť vidieť 16. diel seriálu Heroes kde hrá Hay:)..ak ste ho zmeškali tak tu sú fotky a obsah:)

15 díl

10. dubna 2008 v 17:57 | Haydenka
Je čtvrtek. Takže dnes po 22hodině.......budou dávat Hrdiny. A to už 15 díl.
Matka Claire, chce po Nathanovi menší poplatek za to, že se o jejich společném ítěti před tiskem nezmíní. JEdná se o 100 000$ Nathan jí je přiveze osobně. Celý rozhovor odposlouchává Claire, jelikož byla u své matky chvíli předtím. Nathan se nakonec rohodne, že Claire poznat nechce. Claire mu za to kamenem prohodí zadní sklo jeho nablíštěného Nissanu.

14 díl

3. dubna 2008 v 19:02 | Haydenka
takže je čtvrtek což znamená že vám sem dávám popúis a fotky dnesšního dílu.
14 - Distraction (rozptýlení)
Claude učí Petera ovládat jeho schopností, první pokus se však nedaří. Claude míní, že je potřeba, aby se Peter odpoutal od všech lidí a nebyl na nich tak závislí. Isaac maluje obraz, kde se spolu se Simone objímá na střeše Deveaux building. Simone ho příjde navšítivit´, není však ve svém ateliéru. Vidí obraz. Najde ho až na střeše, kde so potom spolu objímají. Claude, aby ukázal Peterovi, jací lidé doopravdy lidé jsou, ho na střechu v tento moment zavede. Petera to raní. Později Isaac maluje Petera - je částečně neviditelný. Peterův výcvik pokračuje. Claude ho, aby ho přinutil použít své schopnosti, shodí ze střechy Deveaux building.

13 díl

27. března 2008 v 18:42 | Haydenka
Je čtvrtek. Tudíž dneska na TV prima dávají Hrdiny!. Já se teda mooc těším ptž nepatřím k těm nadčencům co si to stahují předem.....nwm....mám to radši v TV. Mno přináším vám 13 díl. Jako obyvkle.....popis + fotky :-)
1x13 - The Fix
Niki je stále ve vězení. Její případ byl přidělen psycholožce, která u ní stanovila nemoc - rozdvojenou osobnost, a Niki není ochotna spolupracovat na své nápravě. DL má problémy sehnat peníze na nájem, a zároveň stíhat své povinosti jako otec a tak projde zdí za Niki do cely, za účelem ji ostamtud dostat. Niki se brání a naléhá na tom aby zůstala.

11 díl

14. března 2008 v 13:04 | Haydenka
Takže my jsme vám včera opaměli dát co uvidí večír. A za to se omlouváme. Neměly jsme ani jedna moc času. Tak vám hosem dám dneska. Kdyžtak pro ty co to neviděli.
1x11 - Fallout Po rekapitulaci předešlých dílů se ocitáme v Odesse státu Texas.Claire právě přijela domů se svým otcem.kterému řekla celé své tajemství.On jí na to však odpověděl že to věděl ještě dřív že ona sama.Především to teď nesmí nikomu říct,protože existují lidé ,kteří by jí chtěly ublížit a vzít si její schopnosti.
Mezitím policista Parkman vyšetřuje vraždu Jackie,kterou má na svědomí Sylar.
Peter leží ve vězeňské cele,kem za ním přijde Nathan.Povídají si o záchraně roztleskávačky ,ale Nathan mu začne rozmlouvaqt že není žádný hrdina a že to nedokáže. Nathanovi se po chvíli začne měnit hlas až nakonec vedle Petera sedí Sylar,který mu říká že vůbec nic neví o svých schopnostech,ale to se už Peter probírá z noční můry.

10 díl

6. března 2008 v 19:01 | Haydenka
Tak vám tu dávám dnešní díl Heroes :-) Epizoda 01x10 - Six Months Ago (před šesti měsíci)
Tato epizoda se odehrává 6 měsíců před dějem 1 řady a odhaluje nám tak dřívější osudy hlavních postav.

9. diel - dneska na Prime

28. února 2008 v 17:42 | Sue00
Dneska nezmeškajte na Prime o 22:15 9. diel Heroes ktorý sa nazýva Homecoming (americká školská slávnosť). A tu je jeho obsah©.

1,2,3,4,5,6,7,8 díl

26. února 2008 v 14:28 | Haydenka
Asi se divíte přoš jsem je dala všechny do jednoho článku. Tj protože jsme se rozhodli že každý čtvrtek vám budeme přidávat článek to co odvysílají v ten den. Takže všechny díly co už byli dám ted najednou zkráceně. Doufám že vám to nevadí :-) Ale tak kdo se na to dívá tak ty díly viděl takže stačí jen trocha popisu,na připomenutí.
 
 

Reklama