Info o Hayden

Autogramy

25. prosince 2008 v 15:44 | Haydenka

Našla sem několik Haydeniných autogramů. Musím říct že sem jich nikdy moc nenacházela ale pár se jich ted už našlo :-)


Haydenina residence

23. prosince 2008 v 13:30 | Haydenka
Našla sem nové fotky a nové poznatky o její residenci. Dcl zajímavé.
Hayden Panettiere's House

• Los Angels, CA
• Hayden dům koupila v unoru roce 2008. za 2 635 00 dollarů. Naproti ní bydlí známa herečka Drew Barrymore

• 3 ložnice, 3 koupelny, Obývací pokoj, Kuchyň , Jídelna, Podkroví, Hala a Bazén

Další fotky pro Dooney & Burke

23. listopadu 2008 v 13:58 | Haydenka
Objevily se další nové fotky Hayden s kablekama pro značky Doney & Burke. Hayden to tam nehorázně slušelo! Vypadala uažsně! Jinak co říkáte na kabelky? Jaká s evám líbí nejmín ...jaká nejvíc? :D Mě teda nejvíc poslední 3! I kdy ani tyhle ybch si na sebe nevzala ale jinak jso pěkné :-)

Pomozte Hayden!

1. listopadu 2008 v 17:28 | Haydenka
Ano! I Hayden potřebuje pomoct při zacháně delfínů,velryb a mořských lokalit před lovcema. A proto s internetovou stránkou www.socialvibe.com udělali menší akci. Každý člověk který se tam zaregistruje a vybere si "sponzora" tak ten sponzor za každého člověka dá 1 penci. Já to hned udělala a jako sponzora sem si vybrala cocacolu cherry. Přináším vám i video s Hay.... které vybízí lidi at si to dají na myspace,blogy,weby atd. ! Oprawdu je dobré pomoci.


Hayden potřebuje 1 milion dolarů. zatím je to jen kolem pouhých 25 tisíc. což je velmi málo. A proto váš žádám zaregistrujte se! nic vám to neudělá a hlavně pomůžete!

Život s Helenou - Na primě !!!

24. srpna 2008 v 9:00 | Haydenka
Prima - Úterý - 26.8. - 21:10
Všichni povinně koukat! :D
Bohužel hay tam nehraje hlavní roli ale objevuje s etam poměrně dost! Je to nádherný filmík...kde Hay hraje nesnesitelnou teenagerku :-) takže kukat a kukat a kukat

2 nové fotky pro DB

23. srpna 2008 v 11:43 | Haydenka
Objevili se dvě nové fotk pro DooneyBourke. Hayden je na nich s jendou kolekcí kabelek. Mno musím říct že s emi ani jedna nelíbí :D ale Hay vypadá na těch fotkách famozně!

Haydenin táta za mřížemi

13. srpna 2008 v 13:11 | Haydenka
Otec Heroes hvězdy - Hayden Panettiere - Alan Panettiere byl zatčen počátkem roku v pondělí ráno za údajné týrání své ženy a matky Hayden Lesley Vogel. "Došlo k domácí hádce mezi matkou a otcem" řekl šerif Scott Wolf ze Západního Hollywoodu. "Alan byl velice rozrušený, proto svou choť udeřil dvakrát do levé tváře které způsobily otlaky. Matka zavolala policii krátce po třetí hodině a pan Panettiere byl vzat do vazby. Kauce za Alana stojí 50 000 dolarů.

Haydenin dům

2. srpna 2008 v 20:34 | Haydenka
Objevili se 3 fotečky Haydenina domku. Vypadá docela dobře nemyslíte ? :-) . Má takový celkem moderní desgn...řekla bych ...teda aspon podle fotek z pohledu venku.

Nová fotka

28. června 2008 v 10:55 | Haydenka
Takže objevila se new fotečka hayden. Je jen černobílá a zatím k tomu nebylo zjištěno žádné info jestli k tomu přibidou další fotky a ani fotografa nic :-( Ale jediné co vím je že je přenádherná!

Podpořte Hay i Mila

24. května 2008 v 16:17 | Haydenka
•Za prvý bych se chtěla omluvit že moc nepřidáváme na blog :-( ale nemáme ted moc času tak se snažíme abysme dali alespoň 1 článek denně. A já se tedka musím biflovat ptž asi propadám :-( ...stydim se normálně....
• Taak a ted ke článku. Hayden byla nominována na nejvíc !sexy! vegetariana. Je tam i Kristen Bell,Alyssa Milano a spousta dalších v ženské kategorii. V mužské kategorii byl nominovám i Milo Ventimiglia současný haydenin přítel. Bohužel můžete hlasovat jen pro jednu osobu v každé kategorii. Já teda hlásla pro Hay a pro Mila. Takže doufám že se umístí
GO VOTE
300x250_banner_STANDARD.gif

Zase lži

13. května 2008 v 18:28
! ! ! Z TOHO ZEŠÍLÍM ! ! !
Na libimseti.cz zveřejnili článek kde o Hayden se "zase" mluví jako o lesbičce..... Prosím vás..viděli ste někdy fotku Hay kde by dělal něco lesbickýho?? já tedy ne....A taky chodí s Milem....Nwm proč to všechny laduje a hnedka si něco vymýšlejí....
TADY je ten článek

Nový shoot se chystá

13. května 2008 v 15:41 | Haydenka
Jj Hayden je fakt pilná včelka páč co ted všechno stíhá..je skoro nemožný.... natáčí YI Love you beth cooper, natáčí svoje první cd,fotí nový shooty a ještě začíná natáčet Hrdiny.....no pstě Hay je obletovaná všemy agenty to de vidět.
Jinak tu pro vás mám videjko + nákých pár foteček během focení...upe s ena něj teším páč bude krádnej :-)

Hayden: žádná barbie!!

11. května 2008 v 13:00
na Super.cz se objevil rozhovor s Hayden :-) Hlavně o Heros...ale mluví se tam chvíli i o filmu který Hay právě točí I love you,Beth Cooper.
Hayden Panettiere není jenom herečka, ale také ráda a zřejmě i docela dobře zpívá. V době, kdy nenatáčí Heroes nebo něco jiného, tak zpívá nebo připravuje cédéčko. Momentálně připravuje desku, která by měla být venku v květnu. Má ještě jednoho koníčka: navrhuje dámské šperky. Zrovna nedávno se jí podařilo navrhnout celou kolekci. Její největší relax je pohovění doma u televize. "Vždy se těším na páteční večer. Žádné večírky, žádné kluby, ale domov, obývák, film a pizza v kruhu nejbližších."

Jak bys popsala svoji postavu v seriálu Heroes?
Jestli si o sobě někdo myslí, že má tuhý kořen nebo že se snadno uzdravuje, tak zjevně ještě nepotkal Claire Bennetovou. Je to středoškolská roztleskávačka, která jednoho dne zjistí, že je nezranitelná. A dostává fakt drsné rány: polámané kosti, vnitřní zranění, těžké popáleniny. Žádná barbie!

Hayden s fanouškem

4. května 2008 v 15:42 | Haydenka
Našla sem krásnou fotku kde je Hay s nějakým fanouškem :-). Jde vidět že ten foták držela hay....ptž je na tý fotce tak divně zkroucená xD. Jinak sem si všimla že fotek Hay a fanoušků moc není. Ale tak když nákou najdu určo napíšu :-)

Hay o Paris Hilton

2. května 2008 v 17:06 | Haydenka
Takže Hayden mluvila o Paris...jen v pár větách. Ale ani sama nwm jestli to má být myšleno fajne bo ne. Ale asi jj..ptž sme mohli Hayden vidět už mnohokrát po boku paris hilton. Takže asi nemůže být tak hrozná jak všichni tvrdí :-)
Hayden mluví o Paris: Je to milá holka a hodně oslnuje ale nikdo z lidí jí tak nevidí protože hraje takovou postavu celý čas. A taky je marketinkový genius. :-)
P.S. děkuju uzance že mi pomáhala překládat xD xD xD xD xD já sem totiž debil který si nevěděl rady s jendou větou xD.

Haydenin vzkaz na Myspace

1. května 2008 v 11:48 | Haydenka
Takže Hayden dala na Myspace vzkaz. Sem ho pro vás přeložila. I když ste ho možná už četli.
Ahojte všichni,
Sem ve Vancouveru a natáčím film I Love you,Beth Cooper.Nátačení je fakt krásný. Chris Columbus je skvělý režisér , jeden z mích nejoblíbenějších. Chodím každý den do práce a natáčím s mladými lidmi.Je to komedie a proto mě to tak baví. A moc se těším až začneme natáčet Hrdiny. A zase uvidím své kolegy. Hrdinové jsou z5 z více akcí a dobrodružstvím, které bylo v první epizodě sezoně. A taky dokonce první díl bude složený z velmi dramatických scén.
Díky za to že codíte na tenhle web.
Hayden

Hayden do bílého domu

14. dubna 2008 v 20:26 | Haydenka
Ano je to tak. Hayden a další celebrity například Marcia Cross,Ben Affleck,Pamela Anderson,Eric Dane,Lauren Conrad a Tim Daly půjdou na večeři do bílého domu. Je to 26.dubna. Už se těším na fotečky :-) doufám že náke budou ptž tědka najít náké new o Hay je docela těžké. Zakže vám sem píšu každou kravinu xD

Video sexualním obtěžování.

14. dubna 2008 v 20:22 | Haydenka
Objevilo se celkem nové videjko kde hayden mluví o sexualním obtěžování.
Neudělala sem překlad ptž se mi dnes už nece. ale tak těch pár vět snad pochopíte oč jde :-)
jinak jí to tam upe slušííí moc.

Hay kývla na další smlouvu

12. dubna 2008 v 12:31 | Haydenka
hayden-panettiere_dot_net-avatars-0004
Nejenže ted natáčí 2 filmy a to I Love you, Beth Cooper a Daydream Nation. Ale i přesto kývla na další natáčení. A to projektu s názvem Naomi and Elys No Kiss List . Film bude o Naomi a jejím homo kamarádem, který sestavý seznam lidí který nesmí políbit,aby jim vydrželo přátelství. Ely tento slib nedodrží a začne si s Naomim přítelem. Který si vybere Elyse a ne Naomi takže se z toho vstává zajímavý milostný trojúhelník.

Haydenina uchýlka

8. dubna 2008 v 17:26 | Haydenka
Takže jestli ste si někdy mysleli že hvězdy jsou dokonalé,není to pravda. A určitě každý z vás má nějakou tu uchýlku xD. A my víme jakou má hay. Je to pstě obliba v lízání nejrůznějších věcí! jestli tuto úchylku slyšíte poprvé...nejste samy i já xD xD xD. Když sme ze zuzankou hledali nejrůznější fotky kde Hay něco líže měli sjem je za 5 minut. Mylsím že kdybysme bádali více našlo by s ejich více. Jinak sem udělala takou koláž těch foteček + našla video z jedné tv show.....kde o tom povídají.....ale na spávnou otázku se ve videu ptali..... CO právě TED líže Hayden???....
 
 

Reklama