Moje designy

Exceptional Design

23. února 2009 v 15:49 | Blazulka96
Tak jsem udelala New design. Koněčne jsem si stáhla PS tak je ten design hezči a líbí se mi víc než ten předtím. Nevěděla jsem jakej název tomu mám dat tak jsem dala Exceptional Design (Výjimečný Design) Doufám že se vám líbí. Použila jsem fotky z jedné Tiskové Konference kde si mi Hayden moc líbíla:-)

Unkown - Design

1. února 2009 v 19:57 | Blazulka96
První design který jsem delala pro tenhle blog. Mě se moc nelíbí:-) ale nwa Haydence se líbí:-)tak jsem ho sem dala mno. Název jsem nevědela tak jsem jmenuje Unkown. Slibuju že další des který udělam bude hezči.

Ordinary design

2. ledna 2009 v 22:35 | Haydenka
Ano! Udělala sem nový design :-) Se mi nějak do něho chtělo. Je laděn do bíla a černa tak je trochu tmavý ale mě se líbí :-) Nevěděla sem jak ho nazvat páč vlastně žádnej název nenese. Tak pstě ordinary design - obyčejný design :-).


Pretty in Red

24. prosince 2008 v 3:14 | PiinkPet
Tak a máme tu nový design :) Minulou noc jsem se nudila a tak jsem se pustila do tvorby designu. Nejdřív jsem ho dala jen tak na zkušební blog ale po schválení Haydenky ho tedy dávám sem :D
Design jsem pojmenovala Pretty in Red (nečekané že:D). Neni to žádný zázrak, já jsem nikdy na designy talent neměla. No co už, budu ráda když mě pořádně zkritizujete :D
Jinak také jsem udělala Guestbook neboli Návštěvní knihu tohoto blogu, takže jak budete chtít něco napsat, ať už chválu či připomínky, máte možnost tam ;)
Vše v pokračování článku ;)

Barbie

18. listopadu 2008 v 16:31 | Haydenka
Je tu nový design :-) Je hodně růžový :D Ale já mám růžovou ráda. Vůbec sem nevěděla jak ho nazvat ale nakonec sem s erozhodla Pro Barbie. Páč takhle i hay an té fotce vypadá pstě barbínka. Je to obyč ale mě se to i líbí. Tak doufám že i vám

Most Perfect

25. října 2008 v 21:10 | Haydenka
A je tu nový design :-)

Vyrobila ho pro nás Andy . Za to jí moc děkuju protože je vážně užasný ! A slibuju že příští design už bude konečně naší výroby :-). Fotky jsou použity z jedné akce kde Hayden vypadala famozně! Jinak je trochu tmavší než sme zvyklí ale myslím že s eto hodí zvlášt když ted venku už mrznu :D
už nwm co říct.... Jen že doufám že se vám líbí aže vám zpříjemní pobyt na tomto blogu :-)

Fabulous

30. září 2008 v 18:18 | Haydenka
Takže KONEC HIATUSU !!!!!! .... Ano asi tejden sme sem nic nepřidaly. Pro mě to byl oprawdu skvělý odpočinek. Ale už mi blog chyběl! A myslím že je perfektně rozjetej tak nemá cenu dávat hiatus. Na návštěvnsoti se to i tak už odrazilo :-). Takže sem z5!!! ....
A je tu nový design! Nazvala sem ho fabulous. Je bez žádného názvu. Ale přesto je krásný. Udělala ho pro nás Hil*An . Je vážně skvělý a moc děkujeme. Určitě tu pobude delší dobu. Taže doufám že ste rádi že sme z5 :-* ....

Faces to watch

2. září 2008 v 13:51 | Haydenka
Nový design...Který pro nás udělala Hil*An ... Je nádherný a děkuju jí! Páč tedka nemohu tvořit.... Je nádherný a určitě tu nákou dobu vydrží :-) Je laděn do bílé a červené :-) takže etě jednou děkuju je krásný :-)

HAPPY BIRTHDAY

21. srpna 2008 v 0:00 | Haydenka
ANO. HAYDEN DNES MÁ NAROZENINY ! PRÁVĚ V TENHLE DEN SE HAYDEN NARODILA PŘED "19" LETY V PALISADES V NY.
Proto narozeninový design! Fotky na něm jsou z předávání cen TEEN CHOICE.....
Kde Hay vypadala nádherně! A tímhle designem který dem zveřejnila přesně v 0:00 jí chci popřát všechno nejlepší ke krásným 19 narozeninám :-).

Summer In The City

18. července 2008 v 10:49 | Haydenka
Je tu nový design. S názvem Summer In The City. Udělala ho pro mě Andík. Ano je to už druhý design za sebou který dělala ona. Ale já sem jí požádala a ona udělala dva že si mám vybrat.. Ale já se nerozhodla tak sem dávám postupně oba :D. Mě se moc líbí a doufám že i vám :-)

What time is it

26. června 2008 v 17:19 | Haydenka
Je tu nový design! Udělala ho pro mě Andík . Za to jí mocka děkuju páš je nádherný :-). Jinak mi udělala ještě jeden :-) tak ten sem půjde hendka po tomto...pokud nebude chtít mít Sue svůj . No jak vydíte je tam nadpis What time is it? SUmmer time. Ano je to slogan z HSM 2 ... ale myslím si že je moc výstižný. Měla jsem naplanovaný že ho sem dám zítra. Ale o Hay nejsou žádné informace a ani nemám mocka času. Andie ještě jendou díky! je nádherný! přesně podle mích představ.
Náhled:

Wonderful Hayden

7. května 2008 v 19:54 | Sue00
Upravené: Tak som ztmavila to záhlavie ale s tou nečitateľnosťou na boku asi nič nespravim smola:)..náhľad dolu
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tentoraz som bola zas na rade ja s designom a tak je tu.Trval mi výnimočne jedno poobede:). Viem detaily typu na boku sa nedá čítať text a záhlavie je nejaké moc bledé zmením lenže zrovna idem za otcom na pizzu a nemám čas to mniť verte tomu, že to upravím:D Ale prozatím to nie je také zlé nie?:)

Princess design

30. března 2008 v 18:16 | Haydenka
Takže je tu nový design.
Tentokrát jsem ho dělala já....ale tomu Zuzanky s enevyrovnáá. Njn co nadělám. Někdo má talent někdo ne. Jinak pomohla mi sním Andík který moc děkuju ptž mi našla tu korunku s křidělky. Jinak doufám že zuzanka rychle udělá nákej novej at tendle už zmízí.

Rose design

10. března 2008 v 20:24 | Sue00
No tak som vytvorila new design. Haydenka si povie dve farby (ružová a biela) a ja to vykonám:D..Aj keď tá ružová nie je moc ružová. Nazvala som ho Rose pretože mala dáku kvecinu vo vlasoch na tej lavej fotke..
Spravila som ho nejako rýchlo, a preto nie je taký dokonalý jednoducho som nemala nápady.Moja kreatívnosť je nulová. Inak Haydenka videla len nedokončené záhlavie takže aj pre äu to bude prekvapko. Určite zhrozená rýchlo vypne blog ako vy všetci ostatní:D
Nahladik↓

5 design a 6 design

28. února 2008 v 16:13 | Haydenka
Takže po velmi dlouhé době měním design xD
Tady je náhled 5 designu.
Mno fotky byli vzány z jedné akce....Byl docela jednoduchý. A docela s elíbil xD
A ted nový design.....
Udělala ho pro nás SunnyWill A myslím si že je krásnej , Taky už to tu potřebovalo změnu. I dkyž změna to tak velká není jen jiné zýhlavý a okraje stránky ptž písmo se mi hodilo jak k tamtomu tak i k tomhle. Jo a jinak se ti omlouvám že ho sem dávám až ted ale něak nebyl čas :-) tak co na něj říkate?

4 design

27. ledna 2008 v 12:11 | Haydenka
Design č. 4
Mno mě se mooooc líbil taky ho pro mě udělala Hil*An ....Ta holka má pstě talent... a taky tu vydržek hooodně dlouho...

3.design

11. listopadu 2007 v 13:14 | Haydenka
Tak je ti new design....
Design číslo 3
Moje hodnocení: Jako docela se mi i líbí má barvy takový klidný žádný křiklavý .....
Ještě není zimní to až ke konci listopadu vyrobím vánoční a pak vyrobím normal zimní....

2.Design

23. října 2007 v 17:58 | Haydenka
Design číslo 2
Moje hodnocení: Myslím si že o proti minulému je o dost lepší
I když pořád není uplně nejlepší mnohé blogařky mají lepší..

1.Design

23. října 2007 v 17:47 | Haydenka
Design číslo 1
Moje hodnocení: Ten design se mi vůbec ale vůbec nelíbí
Jediný hezký je na něm Hayden XD
 
 

Reklama